تبلیغات
مقاله،سوالات آزمون ارشد و دکترا ،پایان نامه و... - چای لاغری سینا فرمول 2 اصل

  ،مقاله، پایان نامه،تحقیق دانشجویی،کلیه رشته ها


مقاله،سوالات آزمون ارشد و دکترا ،پایان نامه و...
 
داغ کن - کلوب دات کام

   چای لاغری دکتر سینا فرمول 2 اصل 

  کاهش وزن سریع 100%طبیعی و بدون عارضه

  کاهش وزن سریع 100%طبیعی و بدون عارضه

 
چای لاغری دکتر سینا فرمول 2کاهش وزن و سوزاندن چربی یکی از آرزوهای بزرگ بسیاری از افراد سرتا سر جهان میباشد و بسیاری از افراد به دنبال روشهای سریع لاغری میباشد و برای رسیدن به این هدف دست به هر کاری می زنند بدون اینکه عواقب و عوارض آن را بدانند  مانند مصرف داروها و قرص های لاغری و حتی جراحی !!! و هدف این افراد فقط کم کردن چربی های شکم ،پهلو ،ران ها و ... میباشد و حتی اینقدر در این کار عجله دارند که نمی خواهند عوارض مصرف چنین داروهایی را باور کنند و تا خود تجربه نکنند باورشان نخواهد شد بنابراین ما در ابتدا این توصیه را به شما می کنیم که هرگز برای لاغری سریع تکرار میکنیم لاغری سریع دست به دامن چنین داروهایی نشوید چرا که بعد از مدتی مشکلات کلیوی و فرسودگی آنها،مشکلات کبدی و غیره را به همراه دارد چرا که سیستم کاهش وزن توسط این داروها فقط گرفتن آب زیاد از بدن شما است و این نکته را مد نظر داشته باشید که بیشتر وزن بدن شما آب است و اگر آب بدن کم شود شما فکر میکنید لاغر شدید در صورتی که اصلا اینطور نیست تنها بدنتان آب از دست داده همین!!! اما امروزه یکی از موارد و محصولاتی که باعث کاهش سریع وزن میشود چای میباشد که بسیار بسیار روی آن تبلیغ شده و میتوان گفت یکی از بی عارضه ترین و مفید ترین محصول لاغری میباشد و میتواند وزن بدن شما را بدون استفاده از داروهای مضر کاهش دهد ولی قبل از هر چیز توصیه میکنیم که ورزش را از یاد نبرید هدف ما فقط فروش محصول نیست!!! حال در ادامه مطلب یک چای منحصربفرد برای کاهش وزن بدن به شما ارائه می نماییم که امیدوارم تهیه و مصرف نمایید و از اثرات حیرت آور آن لذت ببرید چای لاغری دکتر سینا.


چای لاغری دکتر سینا درجه 1

لاغری سریع آسان ومطمئن بدون عارضه جانبی وبدون تیرگی وچین وچروک و آویزان شدن وشکاف در پوست
دیگر نگران چاقی بیش از حد خود نباشد و با استفاده از رژیم های غذایی به بدن خود آسیب نرسانید و خود را عذاب ندهید .
لازم نیست از وقت گرانبهایتان هزینه کنید به آسانی میتوانید در حین انجام امورات روزانه خود در پشت میز کار خود ویا حتی در هنگام استراحت نظام چربی سوزی بدنتان را به ترکیبات کاملا ایمن واثر بخش چای لاغری دکتر سینا بسپارید ولحظه به لحظه دراز توده چربی خود بکاهید وبر شادابی وجذابیت خود بیافزاییدوازمزایای ویژه آن بهره مند شوید.
محصول جدید و انحصاری لابراتوار تخصصی دکتر سینا به نام چای لاغری ، چاقی شما را به حد شگفت انگیزی کم میکند در کوتاهترین مدت و بدون هیچ محدودیتی غذایی
محصولی بر گرفته از طبیعت سبز ایران زمین که آسان سریع و مطمئن شما را به وزن ایده آل رسانده و در آن وزن تثبیت می نماید .

چای لاغری دکتر سینا لاغری سریع و تضمینی

اثر گذاری این محصول به سه صورت : کاهش اشتها ، دفع چربی و چربی سوزی  است که در زیر توضیح داده شده.

کاهش اشتها :
کاهش اشتهای این محصول یکی از نادرترین ترکیبات در میان چایی ها و دمنوش های لاغری میباشد که به جرات میتوان گفت بهترین در نوع خود میباشد
در ترکیبات این محصول نوعی جلبک دریایی وجود دارد که با دم کردن و نوشیدن آن در معده با مایعات موجود ایجاد حالت ژلاتین میکند و فضای خالی را پر کرده در نتیجه مانع اشتهای کاذب می شود علاوه بر این، ترکیب دو گیاه موثر در این چای موجب کاهش اشتها می شود .
 دفع چربی :
در ترکیبات چای سینا فرمول 2 گل محمدی و برگ درخت سنا هست که باعث دفع چربی از بدن میشود و با این روش میتوان مانع جذب چربی اضافه به بدن شد . نعناع موجود در این چای باعث بهبود وضعیت گوارشی میشود
علاوه بر اینها ترکیبات این چای موجب دفع کلسترول توسط ادار از بدن میشود.
 چربی سوز :
با نوشیدن اولین فنجان از این چایی شما متوجه بالا رفتن دمای بدن می شوید با بالا رفتن سوخت و ساز بدن موجب مصرف کالری بیشتری در بدن می شود .
پژوهش ها نشان میدهد نوشیدن روزانه 2 تا 4 فنجان چای لاغری می تواند تا 70 کالری انرژی ناشی از سوخت چربی ها ایجاد کند.

چای لاغری دکتر سینا فرمول2 اصل و درجه 1


 • این چای با کاهش ترشح آنزیم آمیلازبزاق و روده که وظیفه آن کمک به هضم و جذبمواد قندی در بدن است باعث کاهش شدیدمیزان جذب مواد قندی غذای مصرفی می شود . بااین مکانیسم میزان تجمع مواد قندی دربدن کاهش یافته و بدن جهت جبران ناچار به چربیسوزی می شود
 •  در این نوع چای 12 نوع گیاه اصلی بکار برده شده که به عنوان لاغر کننده های اصلی 5 کار عمده را انجام میدهد
 • واداشتن متابولیسم بدن به چربی سوزی به شکلی که در کل 24ساعت حتی وقتیکه در خوابید چربی خواهید سوزاند
 • جلوگیری از تجمع مواد قندی
 • از بین بردن بسیار موثر اشتهای کاذب
 • بکار واداشتن روده های کم کار ورفع موثر یبوست
 • آرامش بخش : با بهره مندی از این خاصیت چای لاغری دکتر سینا دیگر شاهد استرس های جان کاه دوره های آنچنانی کاهش وزن نخواهید شد.

این محصول از جمله نادر ترین وکامل ترین فرآورده های مورد استفاده در لاغری وتناسب اندام وکاهش دهنده توده چربی در جهان است .کشورهای امریکایی واتحادیه اروپا به رغم تحریم های مورد ادعا بدلیل اثر بخشی بی نظیر چای لاغری عمده ترین مشتریان وخریداران این محصول ایمن هستند.توجه نمایید که نیاز به رژیم غذایی و ورزش همزمان با مصرف این محصول نیست بلکه توصیه میکنیم که رژیم غذایی و فعالیت روزمره خود را تغییر نداده و فقط این محصول را بر اساس روش ذکر شده در بالا به وعده های غذایی اضافه نمایید.
با توجه به اینکه چای لاغری دکتر سینا بهترین نتیجه و اثر را بر روی کاهش بافت چربی شما می گذارد لذا جهت مشاهده عینی اثر این چای حتما قبل از مصرف اندازه بافت دورکمر و مناطق پر چربی خود را با یک متر خیاطی بصورت دقیق اندازه بگیرید و یک ماه بعدپس از پایان مصرف یک بسته چای لاغری دکتر سینا دوباره اندازه گیری را تکرار کرده و اعداد راباهم مقایسه کنید.
لازم نیست از وقت گرانبهایتان هزینه کنید به آسانی میتوانید در حین انجام اموراتروزانه خود در پشت میز کار خود و یا حتی در هنگام استراحت نظام چربی سوزی بدنتان رابه ترکیبات کاملا ایمن و اثر بخش چای لاغری دکتر سینا بسپارید و لحظه به لحظه ازتوده چربی خود بکاهید و بر شادابی و جذابیت خود بیافزایید و از مزایای ویژه آن بهرهمند شوید


چای لاغری دکتر سینا فرمولاسیون 2

ویژگی های چای لاغری سینا فرمول 2 :

 • بهترین محصول لاغری که دارای مجوز بهداشتی می باشد.
 • دارای قویترین مکانیزم لاغری یعنی کاهش اشتها ، چربی سوز و دفع چربی
 •  از بین برنده اشتهای کاذب و کاهنده واقعی اشتها
 • مانع جذب چربی به بدن
 • کشیده شدن پوست و مانع ایجاد چین و چروک
 •  کاهش چربی های اضافه ، دفع سم های موجود در سلول ها ی بدن و برطرف کننده کامل تورم
 •  لاغر شدن متعادل بدن بدون بازگشت به حالت قبل
 •  متعادل کننده قند ، چربی و فشار خون
 •  کاهش تری گلیسیرید
 •  تصفیه خون و سمع زدایی از بدن
 •  تغذیه کبد و بهبود سیستم گوارشی و متابولیسم بدن

چای لاغری سریع دکتر سینا اصل


روش استفاده چای لاغری دکتر سینا DR Sina :

زمان استفاده : 1 تا 2 ساعت قبل از ناهار و شام.
میزان استفاده : هر بار یک قاشق غذا خوری حدود 4 تا 7 گرم و در یک روز 8 تا20 گرم.
روش استفاده : داخل قوری یک قاشق چای سینا ریخته سپس تا 2 لیوان آب سرد بریزید بگذارید تا بجوشد توجه کنید بیشتر از 3 دقیقه در حالت جوش نماند بهتر است موقع جوشیدن چند بار هم بزنید. سپس با صافی ، صاف کنید بعد از ولرم شدن بنوشید.

 • توصیه ما این است که میان وعده ها را حذف نمایید


موارد منع استفاده :

افرادی که بیماری های حاد مانند سرطان دارند و به هر دلیلی شیمی درمانی میشوند و یا بیماری های قلبی و کلیوی دارند، از این محصول استفاده نکنند. - خانم های باردار و یا شیرده از این محصول استفاده نکنند. - کودکان زیر 10 سال و افراد مسن زیر نظر پزشک استفاده کنند.ترکیبات محصول :
چای سبز ، نعناع ، زیره سیاه ، زیره سبز ، گلمحمدی ، برگ سنا ، جلبک دریایی و غیره
وزن : 4 بسته 100 گرمی مجموعه 400 گرم

 • این چای پاکتی می باشد چای پاکتی به خاطر نوع دم کشیدن موثرتر از تی بگی هست و تقریبا حجم آن دو برابر چای تی بگی می باشد .

چای لاغری دکتر سینا 2
توجه : ( مشخصه چای لاغری سینای اصل )
1- تصویر جعبه به این شکلی فوق می باشد.
2- بر روی جعبه یک کدی با نام ایران کد وجود دارد در صورت که معمولا با بارکد خوان مشخص میشود با استفاده با وارد کردن این کد در سایت ایرانکد مجوز و نام کالا را میتوانید در بخش کاتالوگ مشاهده کنید در صورت وجود نداشتن کالا و یا کالایی به نام های دیگر محصول تقلبی میباشد .ترکیبات این محصول چیست؟

این محصول مخلوط گیاهانی است که در طب سنتی دنیا برای لاغری ذکر گردیده اند.
به اختصار تعدادی را ذکر مینماییم:
کامومیل- چای سبز- اولونگ- نعنا- زعفران- بابونه - کاسیا - زیره سبز و ..............چای اصل دکتر سینا فرمول 2

چای اصل و درجه 1 دکتر سینا فرمول 2 را با کمترین قیمت ازفروشگاه ما تهیه نمایید


روش خرید: برای خرید لاغری سریع و آسان با چای لاغری دکتر سینا فرمول 2 ، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.قیمت : 32000 تومان

سایر محصولات مرتبط:

چای لاغری تیما 5040

طبقه بندی: سایر،  ورزشی، 
برچسب ها: خرید پستی چای لاغری دکتر سینا، عوارض چای لاغری دکتر سینا، چای لاغری دکتر سینا اصل فرمول 2، خرید چای لاغری دکتر سینا فرمول 2، خرید اینترنتی خرید چای لاغری دکتر سینا فرمول 2، چای لاغری دکتر سینا فرمول 2، اثرات چای لاغری دکتر سینا فرمول2،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 11 بهمن 1392 توسط مرضیه
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ